مرکز مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

دفتر تهران

۰۲۱-۳۷۴۱۷

همچنین شما می‌توانید از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات اقدام فرمايید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی دوو در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره ۰۲۱۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما اقدام گردد.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی دوو و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

  • تیم مشاوره رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماشین ظرفشویی دوو خود، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز دوو و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات مشتریان دوو برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت ۹۰ روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو

سرعت در خدمات

کادر مجرب و دوره دیده

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

تجربه بالای ۱۵ سال

۹۰ روز ضمانت قطعات و تعمیرات

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو شما دچار هرگونه خرابی باشد تکنسین های ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد؛ اما در مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین ظرفشویی دوو، تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی دوو، تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دوو، تعویض شلنگ تخلیه ظرفشویی دوو، تعویض المنت ماشین ظرفشویی دوو، تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو، تعمیر کابین ماشین ظرفشویی دوو، تعویض جاپودری ماشین ظرفشویی دوو و سایر تعمیرات مرتبط با ماشین ظرفشویی دوو در منزل مشتری انجام می‌گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشين ظرفشویی دوو از محبوب‌ترین کالاهای آشپزخانه است. ماشین ظرفشویی دوو به دلایل مختلفی نیاز به  تعمیر و راه‌اندازی مجدد دارد. با توجه به قطعات گران قیمت و فناوری پیشرفته استفاده شده در ماشین ظرفشویی دوو بایستی برای تعمیرات به بهترین متخصصان و تکنسین‌ها مراجعه کرد. مجموعه سرویس سنتر با تکیه بر دانش، مهارت و سابقه حرفه‌ای جمعی از بزرگترین و بهترین تکنسین‌های ایران، خدمات کامل تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به شما ارائه می‌کند. برای استفاده از خدمات سرویس سنتر می‌توانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن سرویس سنتر تماس حاصل کنید.

ماشين ظرفشویی دوو از محبوب‌ترین کالاهای آشپزخانه است. ماشین ظرفشویی دوو به دلایل مختلفی نیاز به  تعمیر و راه‌اندازی مجدد دارد. با توجه به قطعات گران قیمت و فناوری پیشرفته استفاده شده در ماشین ظرفشویی دوو بایستی برای تعمیرات به بهترین متخصصان و تکنسین‌ها مراجعه کرد.

نمایندگی دوو با تکیه بر دانش، مهارت و سابقه حرفه‌ای جمعی از بزرگترین و بهترین تکنسین‌های ایران، خدمات کامل تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به شما ارائه می‌کند. برای استفاده از خدمات سرویس سنتر می‌توانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید یا با شماره تلفن درج شده تماس حاصل کنید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی

تعداد قطعات ماشین ظرفشویی زیاد و ساختار آنها پیچیده است. به همین دلیل معمولا خود افراد از عهده تعمیر ماشین ظرفشویی بر نمی‌آیند و نیاز به کمک تعمیرکار دارند. موارد زیر از جمله خدماتی است که تعمیرکاران آچاره برای رفع نقص و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی به شما ارائه می‌دهند. ممکن است ماشین ظرفشویی شما نیز به یکی از این موارد نیاز داشته باشد:

عیب‌یابی و تعمیرات هیدروستات ظرفشویی (Dishwasher Hydrostat)
عیب‌یابی و تعمیرات هیتر ماشین ظرفشویی(Dishwasher Heater)
تعمیرات انواع ظرفشویی قدیم و جدید
 باقی ماندن آب در ماشین ظرفشویی
مشاهده خطاهای مختلف روی دستگاه ظرفشویی مثل خطای e15
ماندن کف در ماشین ظرفشویی
جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی
عیب‌یابی الکترونیکی دستگاه ظرفشویی و تعویض و تعمیر قطعات
رفع نقص تایمرهای الکتریکی و نیمه الکترونیکی و میکروسوییچ و سنسورها
بر طرف کردن نشتی
رفع ایراد عدم تخلیه آب
مرتفع کردن ایرادات درب دستگاه
تعویض و تعمیر ظرف نمک
تعویض شلنگ و شیرهای مکانیکی و الکتریکی
تعویض و تعمیر پمپ سیرکولاسیون و تخلیه

ماشین ظرفشویی دوو روشن نمی‌شود؟

یکی از اولین مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی، روشن نشدن دستگاه است. این مشکل در اکثر مواقع به سادگی قابل حل است. چک کردن سیستم برق رسانی و برد برق از اولین اقداماتی است باید برای رفع این مشکل انجام شود.

تمیز نشستن ظرف‌ها مشکل اساسی ماشین ظرفشویی‌های دوو

برخی اوقات ظرف‌های داخل دستگاه به خوبی شسته نمی‌شوند. این مشکل گریبانگیر بسیاری از ماشین ظرفشویی‌های دوو است. دریچه‌های ورودی آب، شیر برقی دستگاه، شلنگ، میزان آب ورودی به دستگاه و قسمت تخلیه بایستی به صورت تخصصی بررسی شده تا ایراد مشخص شود.

ماشین ظرفشویی دوو من حین کار خاموش شد!

اصلا نترسید. این مساله هم در ماشین ظرفشویی‌های دوو بعضاً دیده شده است. اگر کابل برق و برق رسانی به دستگاه درست انجام شود، احتمالاً مشکل از برد الکترونیکی است که باید توسط تکنسین متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.

وقتی ماشین ظرفشویی آب می‌دهد؟

یکی از مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی، خیس شدن کف آشپزخانه است. نشت آب از ماشین ظرفشویی به دلایل مختلفی مثل ترک خوردگی، خرابی واشر، خرابی سوئیچ شناور و سوراخ بودن شلنگ تخلیه اتفاق بیفتد. بررسی دقیق علت و رفع مشکل نیاز به بررسی دقیق‌تر دارد.

سر و صدای ماشین ظرفشویی دوو

خرابی موتور، معیوب بودن آب‌پاش و بلبرینگ‌ها از جمله علل سر و صدای دستگاه است. اگر این مشکل برای شما رخ داده است، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با سرویس سنتر تماس بگیرید. با توجه به پیچیدگی‌های فنی رفع این مشکل باید توسط تکنسین انجام شود.

دیگر ایراداتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی دوو اتفاق بیفتد؟

آنچه که تا اینجا بررسی کردیم، تنها بخشی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی دوو است. مشکلاتی مثل کار نکردن ماشین ظرفشویی، ایراد در قفل درب، اختلال در عملکرد دستگاه و مشکل برنامه شستشو از دیگر مسائل مرتبط با ماشین ظرفشویی دوو است. هر کدام از این ایردات بایستی به صورت کامل بررسی و رفع شود.

سرویس سنتر نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو نیست!

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران هستید، باید یک نکته مهم را به شما اعلام کنیم. به دلیل تحریم‌های بین المللی و قوانین موجود شرکت دوو هیچ نمایندگی رسمی تعمیراتی در ایران ندارد. ما هم نمایندگی تعمیرات دوو نیستیم اما به پشتوانه سال‌ها تجربه و تخصص و البته تعهد بالا نسبت به مشتریان بهترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را در محل شما ارائه می‌کنیم.ش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو چقدر است؟

بسته به جنس خرابی دستگاه و قیمت قطعات استفاده‌شده حین تعمیر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو متغیر خواهد بود. به همین دلیل و با توجه به نوسانات بازار امکان اعلام قیمت دقیق وجود ندارد. پس از حضور کارشناس در محل شما و بررسی دستگاه، قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به شما اعلام خواهد شد. تمامی تعرفه‌های سرویس سنتر رسمی است و شما هیچ اضافه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو همین حالا با ما تماس بگیرید!

برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کافی است همین حالا گوشی را برداشته و با شماره تلفن درج تماس حاصل کنید. همکاران ما به سرعت ساعت حضور متخصص را با شما هماهنگ کرده و در موعد مقرر تکنسین در محل شما حاضر شده و دستگاه را به صورت کامل تعمیر می‌کند. برای شروع کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید. با سرویس سنتر، ماشین ظرفشویی دوو خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
بعد از ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس یخچال سامسونگ را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.