مرکز مجاز تعمیرات تخصصی ساید بای ساید دوو

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

دفتر تهران

۰۲۱-۳۷۴۱۷

همچنین شما می‌توانید از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات اقدام فرمايید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

اگر برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال شما را به صورت قطعی و تضمینی در هر نقطه از تهران برای شما برطرف گردد تا بتوانید بهترین استفاده از یخچال دوو خود داشته باشید. فقط کافیست با شماره ۰۲۱۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان تعمیرات لوازم خانگی دوو ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ساید بای ساید شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل دستگاه شما را رفع نمایند.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیر ساید بای ساید خود را ثبت نموده تا متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین کیفیت ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر در تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید دوو به گونه ای می باشد که از مشتریان عزیز نظرخواهی انجام می گیرد تا هر آنچه را که مشتری مد نطر خود دارد را به مشتری ارائه دهیم.

اقدامات مرکز تعمیرات ساید بای ساید دوو

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص یخچال ساید بای ساید و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی یخچال ساید بای ساید دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک می‌کنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات دوو و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
  • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات پس از فروش دوو برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو

سرعت در خدمات

کادر مجرب و دوره دیده

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

تجربه بالای ۱۵ سال

۹۰ روز ضمانت قطعات و تعمیرات

مشکلات متداول یخچال ساید بای ساید دوو

در اکثر تماس‌های تلفنی که با مرکز مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شده است مشکلات متداولی وجود داشته که ما آنها را با شما در میان گذاشته ایم و در ادامه نکات دانستنی در رابطه با تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شرح داده ایم با ما همراه باشید:

_ صدای زیاد یخچال ساید بای ساید دوو

_ یکسره کار کردن یخچال ساید بای ساید دوو

_ خرابی یا فاسد شدن لاستیکهای دور درب یخچال ساید بای ساید دوو

_ داغ کردن زیاد موتور یخچال ساید بای ساید دوو

_ فریزر یخچال ساید بای ساید دوو مواد غذایی را منجمد نمی‌کند

_ یخچال ساید بای ساید دوو برفک میزند

_ فن یخچال ساید بای ساید دوو کار نمی‌کند

_ موتور یخچال ساید بای ساید دوو کار نمی‌کند

نکات مهم تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو

ابتدا باید عیب‌های یخچال ساید بای ساید دوو را بررسی کنید و قبل از هر اقدامی جهت تعمیرات ، مراحل مختلف تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو را پیش بینی و طراحی کنید همچنین قطعات جایگزین شده و ابزارهای لازم را باید آماده داشته باشید، اطلاعات کافی راجع به محصول و در اختیار بودن ابزار لازم برای تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو ضروری است، در این مرحله ماهیت مشکل پیش آمده برای یخچال ساید بای ساید دوو را تشخیص می دهیم با ما همراه باشید :

1_ کمپرسور یخچال: نکته در زمان گاز کردن مجدد این قطعه حتما به میزان گاز قبلی دقت کنید که هر دو مرحله میزان گازها با هم مطاقبت داشته باشند تا از تعویض کمپرسور به دلیل عدم تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو جلوگیری کنید.

2_ کندانسور: منظور از کندانسور یخچال و ساید بای ساید ، لوله‌های پیچ در پیچی است که در پشت دستگاه قرار دارند و یکی از مهمترین قطعاتی است که به صورت مستقیم با کمپرسور در ارتباط است.

3_ اوپراتور: قطعه حساسی است که باعث خنک شدن موتور دستگاه می‌شود در صورت خرابی هر چه سریع تر باید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

4_ فیلتر خشک کن: از مهمترین قطعات یخچال است که با جذب رطوبت اجزای داخلی، از زنگ‌زدگی، یخ‌زدگی و مسدود شدن مسیرگاز جلوگیری می‌کند.

5_ ترموستات:  کاهش مصرف برق دستگاه به وسیله این قطعه صورت می‌گیرد که در صورت مصرف برق زیاد یاید برای تعمیر یخچال دوو اقدام کرد.

6_ تست ظرفیت سرمایی سیستم ، از تستهای اولیه ای است که باید انجام شده ، درجه حرارت های حاصله در یخچال ساید بای ساید دوو مشخص شود .

عیب یابی یخچال ساید بای ساید دوو

منظور از عیب‌های یخچال ساید بای ساید دوو مشکلات و عیب‌هایی می باشد که بسیار متداول است. این عیب‌ها با داشتن کمی تخصص و دانش رفع می گردد. در نتیجه نیازی به صرف هزینه های بالا برای تعمیر نمی‌باشد. زمانی که متوجه شوید یخچال ساید بای ساید دوو شما به درستی کار نمی‌کند حتما برای تعمیر آن باید اقدام کنید ، اگر فنی باشید و به کار تعمیرات علاقه‌مند باشید با کمک راهنمایی‌های  مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو به شما میتوانید تعمیرات کوچک ولی پر هزینه یخچال ساید بای ساید خود را انجام دهید در غیر اینصورت به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما با مرکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را با کمک تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه مرکز تعمیرات برطرف کنید زیرا تعمیرگاه‌های متفرقه علاوه بر هزینه بیشتر، ممکن است از قطعات غیرفابریک استفاده کنند که باعث می شود کیفیت یخچال ساید بای ساید دوو شما از بین برود، در ادامه شما را با چند روش جهت یافتن عیب و چگونگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو آشنا میکنیم با ما همراه باشید :

عیب‌ها و مشکلات رایج در یخچال ساید بای ساید دوو

1_ علت روشن شدن علامت فیلتر آب روی نمایشگر یخچال ساید بای ساید دوو چیست؟
وقتی علامت فیلتر آب روشن شود به این معنا می باشد که باید فیلتر آب را تعویض کرد. و فیلتر های آب یخچال باید هر 6 ماه تعویض شود. اگر تا به اکنون این کار را انجام نداده اید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

2- پس از تعویض فیلتر آب هنوز علامت فیلتر آب روی نمایشگر باقی است؟
پس از تعویض فیلتر آب هشدار باید از روی نمایشگر نیز حاموش شود. شما در ابتدا نیز باید دکمه LOCK را بفشارید. بعد از آن نیز دکمه MAKER LOCKـ ICE را به مدت زمانی 2 الی 3 ثانیه نگه دارید. و اگر این مشکل حل نشد شما می توانید یکبار یخچال خود را از برق کشیده و بعد از گذر 5 دقیقه آن را نیز به برق بزنید.

3_ چرا یخچال دوو به میزان لازم خنک نمی کند؟
ـ دمای یخچال روی مقدار کمی نیز تنظیم باشد.
ـ یخچال را نیز در کنار وسایل گرما ساز و نور مستقیم خورشید به هیچ عنوان قرار ندهید. یخچال دوو در دمای 16 الی 32 درجه سانتی گراد بهترین کارایی را دارد.
ـ باید فاصله یخچال با انتهای دیوار حداقل 10 سانتی متر باشد.

ـ اگر برای موتور یا کمپرسور یخچال مشکلی به وجود آمد باید از تکنسین تعمیر یخچال فریزر تماس حاصل فرمایید.

4_علت غذا در محفظه یخچال یخ می‌زند؟
ـ از این مطمئن شوید که مقدار دمای یخچال بسیار بالا نباشد.
ـ اگر دمای محیط نیز پایین تر از 5 درجه سانتی گراد باشد، غذا در یخچال یخ می کند.
ـ اگر غذا دارای آب زیاد است و آن را در نزدیکی دریچه هوای سرد یخچال بگذارید باعث یخ زدن غذا می شود.
ـ سعی کنید همیشه غذا های آبکی را در بالای یخچال خود قرار دهید.

5_ صدای یخچال دوو زیاد و آزار دهنده است؟
ـ تراز نبودن و نامیزان بودن موقعیت فیزیکی یخچال یکی از علت های صدای زیاد یخچال دوو می باشد.
ـ از اینکه وسیله جانبی دیگری باعث تکان خوردن یخچال نمی شود حتما مطمئن شوید.
ـ فاصله بین دیوار و یخچال حتما باید 10 سانتی متر کمتر نباشد.

6_ درون یخچال بوی نامطبوعی می دهد؟
ـ غذا را حتما با پوشش درب مناسب درون یخچال قرار دهید.
ـ قفسه های یخچال را همیشه به طور منظم تمیز کنید. ریختن مواد غذایی در قفسه ها موجب بوی نامطبوع می شود.
ـ مواد غذایی را در مدت طولانی (مثال 5 روز ) در یخچال نگه ندارید.

به چه علت قسمت جلویی و کناری درب یخچال دوو داغ می باشد؟

لوله هایی به عنوان مخازن مبرد از آنها مورد استفاده قرار می گیرد که برای نگهداری گرما طراحی شده است. این لوله ها نیز در درون حفره های یخچال قرار گرفته تا از ایجاد رطوبت بر روی آن جلوگیری کند و مشکلی ندارد. در صورت مشاهده موردی غیر عادی با نمایندگی  تعمیرات دوو در تهران تماس حاصل فرمایید.

به چه علت هنگام باز کردن درب یخچال چسبنده می باشد؟

زمانی که پشت سر هم درب یخچال را نیز باز و بسته کنید این مشکل به وجود می آید. هنگام باز کردن درب فشار درون یخچال نیز کم می شود و هنگام بستن درب این فشار زیاد می شود. و زمانی که درب یخچال را پشت سر هم باز و بسته کنید اختلاف فشار به وجود می آید که باعث ایجاد چسبندگی می‌شود.

علت صدایی شبیه به چکه کردن آب در یخچال دوو

زمانی که کمپرسور یا موتور یخچال آغاز به کار می کند یا زمانی که مبرد متوقف می شود، یخچال و فریزر را سرد می کند، از طریق مایع های مبرد جریان پیدا می کند و باعث ایجاد سرو صدایی شبیه به چکه کردن آب است.

چه زمانی می توانیم از تراز بودن حالت فیزیکی یخچال مطمئن شویم؟

برای حل این مشکل کافی است هنگام قرار دادن یخچال در موقعیت مد نظر، یک لیوان آب را 80 % پر نمایید روی سقف یا در قسمت بالای یخچال بگذارید اگر آب داخل لیوان صاف ایستاد یخچال درست تنظیم می باشد و تراز است. اگر نیز کج بود یعنی یخچال درست تنظیم نشده است و تراز نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران مراجعه فرمایید.

به چه علت روی لامپ داخل یخچال قطره آب تشکیل می شود؟

قطرات آبی که روی لامپ الکتریکی زمان باز شدن درب یخچال ایجاد می شود، به علت اختلاف دمای ناگهانی است و هیچ ایرادی ندارد.

دمای مناسب برای یخچال دوو چه دمایی می باشد؟

ـ برای قسمت یخچال 4 درجه سانتی گراد مناسب است.

ـ برای محفظه میوه و سبزیجات دمای 5 درجه سانتی گراد مناسب است.

ـ برای قسمت فریزر دمای 20 ـ درجه سانتی گراد مناسب است.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید دوو شما دچار هرنوع خرابی باشد تعمیرکاران ما دستگاه شما را در منزل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد. در خیلی از مراکز تعمیرات جهت تعمیراتی همچون شارژ گاز و یا تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید دوو را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل می‌کنند که در حین حمل و نقل آسیب‌های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ساید دوو تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال ساید دوو ، تعویض فن فریزر ساید دوو ، تعویض موتور ساید بای ساید دوو ، تعویض المنت ساید بای ساید دوو ، تعویض فیلتر آب ساید دوو ، تعویض یخساز ساید دوو، تعویض سنسور ساید بای ساید دوو ، تعویض برد ساید بای ساید دوو ، تعویض شلنگ ساید بای ساید دوو ، تعویض شیربرقی ساید بای ساید دوو و سایر تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید دوو در منزل مشتری انجام می‌گردد.

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
بعد از ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس یخچال سامسونگ را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.