مرکز مجاز تعمیرات تخصصی جارو برقی دوو

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

دفتر تهران

۰۲۱-۳۷۴۱۷

همچنین شما می‌توانید از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات اقدام فرمايید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

اگر برای تعمیرات جاروبرقی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا تعمیرات جاروبرقی دوو در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره ۰۲۱۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس جاروبرقی دوو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر جاروبرقی دوو شما اقدام گردد.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات جاروبرقی دوو خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات جارو برقی دوو

این مرکز از تیم تعمیرکار متخصص جاروبرقی دوو و تیم مشاوره رایگان خدمات و تعمیرات تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

  • تیم مشاوره رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی جاروبرقی دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار ، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز دوو و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات پس از فروش دوو برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو

سرعت در خدمات

کادر مجرب و دوره دیده

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

تجربه بالای ۱۵ سال

۹۰ روز ضمانت قطعات و تعمیرات

توصیه سرویس و نگهداری جارو برقی دوو توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات

تعمیرکار جاروبرقی دوو نکات مهم سرویس و نگهداری جارو برقی دوو را به ترتیب عنوان کرده است تا چنانچه فنی هستید کمتر نیازمند تعمیر و تعمیرکار جاروبرقی دوو خود شوید.

1_ فیلتر جارو برقی دوو را تمیز نگه دارید،گرد و غبار موجود در فیلتر جاروبرقی میتواند قدرت مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد.

2_ کیسه را قبل از پر شدن کامل خالی کنید، در صورتی که کیسه به طور کامل از زباله پر شود از کارایی دستگاه بسیار کم می شود.

3_ اتصال دو شاخه جاروبرقی دوو به پریز معیوب کار بسیار خطرناکی است حتما از این کار اجتناب کنید.

4_ برای تمیز کردن جارو برقی دوو از دستمال نرم و مرطوب استفاده کنید از اسپری مستقیم آب به دستگاه خودداری کنید.

5_ در هنگام جارو کشیدن با جارو برقی دوو سیم را با فشار نکشید.

6_ سعی کنید طولانی مدت و پیوسته از جارو برقی دوو استفاده نکنید.

7_ در صورتی که متوجه شدید جارو برقی دوو داغ کرده است برای نیم ساعت آن را خاموش کنید.

8_ از جارو برقی دوو هرگز برای تمیز کردن مواد قابل اشتعال مانند سیگار روشن استفاده نکنید.

9_ هنگام جمع کردن سیم جاروبرقی مواظب باشید تا سیم در جایی گیر نکند.

10_ در صورت استشمام بوی سوختگی و یا شنیدن سر و صدای اضافه به مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو مراجعه کنید.

مشکلات و تعمیر جاروبرقی دوو

مشکلاتی که در جاروبرقی daewoo و سایر وسایل برقی پیش می آید، اکثرا به دلیل استهلاک، عدم سرویس به موقع و روش استفاده نادرست و ناآگاهانه از وسیله و اتفاقات غیر مترقبه می باشد. که هر کدام از تعمیرات رایج به دلایلی اتفاق می افتد که در اینجا به آنها اشاره می گردد و زمانی که شما بدانید مشکل شما به چه علت اتفاق افتاده و مربوط به کدام بخش است راحت تر می توانید برای تعمیرات جاروبرقی دوو اقدام کرده و از حدود قیمت آن مطلع گردید.

خاموش شدن های ناگهانی جاروبرقی دوو

زمانی که جاروبرقی شما در حین کار خاموش می شود بدیهی ترین کاری که می توانید بکنید چک کردن پریز و یا جریان برق می باشد. اگر چک کردید و این اتفاق مربوط به هیچ کدام نبودید نترسید و فکر نکنید جاروبرقی شما سوخته است. علل خاموش شدن جاروبرقی می تواند ایرادات کوچکی مثل پر شدن پاکت جاروبرقی باشد. زمانی که این اتفاق می افتد برای جلوگیری از فشار به موتور برای تمیز کردن فضای داخلی از گرد و خاک دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. مورد دیگر کثیف شدن فیلتر هوا می باشد. و مورد دیگر که می توانید بررسی کنید لوله خرطومی یا تلسکوپی دستگاه است اگر مسدود باشد دستگاه خاموش می شود. با تماس با تعمیرکار برای تعمیرات جاروبرقی دوو آنها متوجه میشوند که اشکال کار ساده و جزیی است یا مربوط به موتور و یا قطعات داخلی دستگاه می باشد. اگر ترموستات دستگاه که وسیله ای برای اندازه گیری دمای موتور است دچار مشکل شود و موتور داغ شود برای جلوگیری از سوختن جاروبرقی خود به خود خاموش میشود.

سروصدای دستگاه دوو

زمانی که یکی دو سال از استفاده از جاروبرقی daewoo می گذرد به صورت طبیعی دستگاه صدایی بلندتر از قبل خواهد داشت. اما وقتی در قطعات داخلی یا مواردی دیگر کارکرد دستگاه دچار اشکال و اختلال شود این مشکل با سرو صدای غیرطبیعی خود را نشان می دهد. اگر فیلتر هوا کثیف شود ، اگر پاکت دستگاه پر گردد، صدای آن افزایش یافته و باید به خالی کردن پاکت و شست و شوی فیلتر اقدام نمایید. برای جلوگیری از مجبور شدن به تعمیرات جاروبرقی دوو بهتر است هر دو ماه یکبار فیلتر را شستشو دهید و اگر کثیف و از کار افتاده شده بهتر است برای تعویض آن با تعمیرکاران برای خرید فیلتر تماس بگیرید.

مورد دیگر خراب شدن بلبرینگ های جاروبرقی است، اگر این قطعات خراب شود باید با قطعات اصل جایگزین نمایید.

عدم مکش صحیح جاروبرقی دوو

هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که وقت و انرژی خود را برای جارو کردن بگذارید اما، جارو مکش لازم برای تمیز کردن فرش یا کف را نداشته باشد. زمانی که این اتفاق می افتد باید برای تعمیر جاروبرقی دوو خود اقدام کنید. اگر مکش دستگاه ضعیف بود بهتر است اقدام به خالی کردن پاکت جارو کنید. سپس لوله خرطومی یا تلسکوپی دستگاه را چک کنید که چیزی در آن گیر نکرده باشد. قسمت پارویی دستگاه که در تماس مستقیم با فرش است را بررسی کنید که با کرک یا مو یا جسمی بزرگ مسدود نشده باشد.

در دسته جارو قسمتی هست که به صورت کشویی دریچه ای را باز می کند که زمانی که شی ای درون دستگاه کشیده شد و خواستید جلو آن را بگیرید که بالا نرود، می توانید سریع آن را باز کنید تا مکش انجام نشود و بهتر است آن را چک کنید تا باز نباشد.

مورد دیگر نیم سوز شدن موتور دستگاه می باشد. و همین باعث می شود دستگاه مکش لازم را نداشته باشد. که باید برای تعمیرات جاروبرقی دوو به وسیله متخصصین مجاز تعمیرگاه اقدام کنید.

خراب شدن بخش سیم جمع کن دوو

وقتی دکمه مربوط به جمع کردن سیم را فشار می دهید ممکن است به یکباره مشاهده کنید عملی انجام نداده و سیم را تا یک حدی جمع می کند. علت این امر می تواند خراب شدن دکمه دستگاه باشد. اگر مربوط به دکمه دستگاه نباشد و تعمیرات جاروبرقی دوو روی دکمه انجام گیرد و درست نگردد باید سیم جمع کن را مورد بررسی قرار داد و تعمیر کرد. اگر مجاز تعمیرگاه اقدام به تعمیر وسیله ای نمود اما بعد از مدتی دوباره آن عیب بازگشت باید بدانید تعمیرات مجاز تعمیرگاه دارای 1 سال ضمانت نامه تعمیر است که در این مدت اگر تماس گرفته و از بازگشت عیب اطلاع دادید به صورت رایگان تعمیرکاران این مجموعه اقدام به تعمیر دستگاه می نمایند.

روشن نشدن دستگاه دوو

وقتی کلید روشن شدن جاروبرقی دوو را فشار دادید اما وسیله روشن نشد، بهتر است پریز، و جریان برق را کنترل نمایید. اگر هیچ یک از این مسائل نبود، باید به خرابی کابل، دوشاخه دستگاه و خرابی سیم جمع کن شک کنید. ممکن است کلید دستگاه خراب شده باشد که هر یک از این مشکلات را تعمیرکار متخصص با بررسی های لازم میتوانید متوجه شود. اگر رله دستگاه سوخته باشد خود را به این صورت نشان میدهد. موتور در آخر مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به تعمیرات جاروبرقی دوو داشته باشد قبل از هر چیز حدود قیمت به شما اعلام شده و هر زمان که شما خواستید پرسنل در محل حاضر شده و وسیله را برای تعمیر تحویل گرفته و با کوتاهترین زمان ممکن بسته به عیب دستگاه آن را به شما تحویل می دهند. پس از ترس هزینه، اقدام به تعمیرات را به تاخیر نیندازید. و بهتر است از مشاوران مجاز تعمیرگاه کمک بگیرید.

نگهداری درست از جاروبرقی دوو

برای بالا بردن عمر دستگاه و به تاخیر انداختن استهلاک وسیله بهتر است یکسری نکات را رعایت کنید تا شما به تعمیرات جاروبرقی دوو نیاز پیدا نکنید. از جمله این موارد می توان به خالی کردن به موقع پاکت دستگاه اشاره کرد. اگر این کار را نکنید گرد و غبار داخل جاروبرقی پخش شده و موتور برای تمیز کردن محیط داخل باید مضاعف کار کرده و به آن فشار آمده و خراب می گردد.

مورد دیگر اینکه باید فیلتر دستگاه را اگر قابل دسترسی است به طور مرتب تمیز کنید. یا اگر بسیار کثیف و خراب شده است آن را با فیلتر نو با توصیه تعمیرکار متخصص تعویض کنید. بهتر است هنگام جمع کردن آشغال ها از روی فرش آشغال های بزرگ مثل کاغذ پاکت و گچ و خاک و چیله های بلند را با دست و جارو دستی جارو کنید زیرا گیر کردن هر یک از آنها در مسیر خرطومی باعث بروز مشکلاتی می گردد که به مرور زمان به جاروی شما آسیب می زند.

دستگاه را به مدت طولانی و مکرر روشن نگذارید و به صورت پشت سرهم روشن خاموش ننمایید.

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
بعد از ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس یخچال سامسونگ را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.