مرکز مجاز تعمیرات تخصصی مایکروویو دوو

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

دفتر تهران

۰۲۱-۳۷۴۱۷

همچنین شما می‌توانید از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات اقدام فرمايید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم ثبت درخواست تعمیرات

اگر برای تعمیرات ماکروویو دوو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات دوو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماکروفر دوو در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره ۰۲۱۳۷۴۱۷ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس مایکروویو شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر مایکروفر دوو شما اقدام گردد.

شما همچنین میتوانید از طریق فرم درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات دستگاه مایکروفر خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ماکروویو دوو

مرکز تعمیرات دوو از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات دوو عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز و اعلام تعمیر مایکروفر دوو خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات دوو و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات پس از فروش دوو برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

چرا مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو

سرعت در خدمات

کادر مجرب و دوره دیده

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

تجربه بالای ۱۵ سال

۹۰ روز ضمانت قطعات و تعمیرات

توصیه های مرکز تعمیرات ماکروویو دوو

اگر می خواهید ماکروویو دوو شما دارای طول عمر زیادی باشد و به تعمیرات و تعمیرکار مایکروویو  احتیاج پیدا نکنید حتما نکات مهمی که دوو توسط تعمیرکار ماکروفر تشریح شده استرا مطالعه فرمائید:

1_ فقط از ظروفی استفاده کنرد که علامت مخصوص ماکروفر دوو را داشته باشند.

2_ از ظروف شیشه ای که برای استفاده در مایکروفر دوو مناسب نیستند، استفاده نکنید.

3_ ظروفی که دارای قطعات فلزی و یا طلا یا نقره ای هستند را نباید داخل مایکروویو دوو قرار داد.

4_ ظروفی که هنگام گرم کردن غذا خیلی گرم می شوند مناسب ماکروویو دوو نیستند زیرا در حال جذب انرژی می باشند پس از این ضروف هرگز داخل ماکروویو دوو استفاده نکنید.

5_ جهت مانع از خشک شدن غذا ظروف را با درپوش داخل ماکروفر دوو بگذارید.

6_ مواظب باشید منافذ خروجی گرمای مایکروویو پوشیده نشود، زیرا به دستگاه آسیبزده می شود.

7_ اگر غذا یا مایعی درون مایکروفر نباشد انرژی ماکروویو دوو توسط چیزی جذب نمی شود و اشعه خارج شده در داخل مایکروویو دوو پخش می شود، این کار باعث می شود قطعات داخلی زیادی داغ شود و آسیب ببیند پس هیچ زمان ماکروویو دوو را خالی روشن نکنید.

8_ آب را در کتری به جوش آورید و برای جوشیدن آب از ماکروویو دوو استفاده نکنید. جوشاندن آب در مایکروویو بسیار خطر دارد.

9_ فضای داخلی مایکروفر دوو باید به طور مرتب تمیز شود.

10_ تکه های غذای چسبیده به دیواره مایکروفر دوو انرژی صادر شده را جذب می کند در حالی که دستگاه در حال کار کردن است و باعث سوختگی و سایر آسیب های ممکن به مایکروفر دوو می شود.

نکاتی که باید در مایکروویو دوو رعایت کنید

چنانچه در زمان کار با ماکروفر (مایکروفر) دوو Daewoo ایرادهایی مثل: جرقه زدن، علائم سوختگی روی قسمت های دیواره و نگهدارنده جوجه گردان، افزایش سر و صدای مایکروویو شده اید بهتر است از ادامه کار با دستگاه منصرف شوید زیرا عدم توجه به عیب یابی و رفع مشکلات به موقع توسط متخصصان تعمیرگاه مرکزی از طریق اعزام تکنسین به منزل و انجام تعمیر ماکروفر دوو باعث افزایش مشکلات فوق الذکر و رسیدن آسیب جدی به دستگاه باشد، زیرا اصرار به استفاده در این موارد از مایکروفر و سولاردام دوو میتواند عواقبی نظیر خرابی قسمت های مهم دستگاه نظیر مگنترون و ترانس های ولتاژ که قلب تپنده مایکروویو است بشود. از مهم ترین عوامل در بهره گیری مشتریان از خدمات ویژه ما در نمایندگی تعمیرات مایکروویو دوو در تهران ایجاد اطمینان از خدمات انجام شده از طریق مزیت های خود ارائه کند.

ایرادهای متداول در تعمیر ماکروفر دوو

بیشترین خرابی هایی که توسط مشتریان در مرکز تعمیرات مایکروفر دوو ، ثبت و تعمیر شده است به ترتیب بیشترین تعداد به شرح زیر است:

 1. مایکروفر دوو روشن میشود اما گرم نمیکند.
 2. با اینکه پریز برق و دوشاخه سالم است وقتی دوشاخه در پریز است ماکروفر دوو روشن نمیشود.
 3. وقتی مایکروویو را برای اجرای برنامه استارت میکنیم شروع به جرقه های ممتد میکند.
 4. بخشی از دکمه/تاچ صفحه کلید کار نمی‌کند.
 5. با اجرای دستور غذا را گرم می‌کند اما سینی مایکروویو دوو نمی چرخد.
 6. پس از 1 ثانیه از شروع به کار مایکروویو فیوز منزل میپرد.
 7. تا برنامه پخت شروع میشود سرو صدای غیر معمولی شنیده میشود.

بیشترین موارد در عیب یابی و تعمیر ماکروفر دوو این 7 مورد است اما موارد نظیر:

 • سوختن لامپ مایکروفر
 • شکستگی شیشه
 • دود کردن داخل دستگاه
 • بوی سوختگی
 • باز یا بسته نشدن درب و …

توسط متخصصین تعمیر ماکروفر دوو عیب یابی و تعمیر شده است. تماس مستقیم با کارشناسان

علت جرقه زدن ماکروفر دوو

ممکن است در اثر استفاده نادرست از دستگاه بخش کوچکی از لعاب رنگی برروی سطح داخلی مایکروفر از بین برود.
بروز این مشکل در بیشتر موارد که توسط خدمات مرکزی مشتریان یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در شمال جنوب شرق غرب و مرکز تهران ثبت شده است بر اثر بی توجهی کاربر به تمیزی فضای داخلی مایکروویو و ایجاد جرقه در دستگاه است.
برای رفع این مشکل باید هر چند بار پس از استفاده مایکروفر را باید تمیز کنید سپس ریل و سینی را در بیاورید تا به راحتی فضای کف مایکروویو را چربی زدایی کنید.
در اثر زیاد بودن وزن غذا بر روی سطح سینی بخاطر اططکاک پیش آمده و چربی ای که وجود دارد میتواند لعاب زیر چرخ جدا شود.
با کنده شدن لعاب فلز بدون محافظ عریان میشود، بهتر است تا قبل از تعمیر ماکروفر دوو از آن استفاده نکنید زیرا این مشکل باعث وقوع جرقه و خسارت به مگنترون آن می‌شود.

چرا درب مایکروفر پس از استفاده بخار جذب می‌کند؟

 • اگر از ماده غذایی چرب با رطوبت بالا برای طبخ یا گرم کردن استفاده میکند بروز این مشکل طبیعی است.
 • یک جداره در میان شیشه درب مایکروفر وجود دارد، ممکن است بخار از قسمت تحتانی آن رد شود.
 • تنها راه رفع این خرابی باز گذاشتن درب به مدت چند دقیقه میباشد.

چنانچه مشکل درب یا شیشه مایکرویوو مشخص است برای تعویض شیشه یا تعمیر درب باتعمیر گاه مرکزی مایکروویو دوو در تهران تماس بگیرید.

چرا ماکروویو دوو در حین کار خاموش میگردد و تا چند دقیقه روشن نمی‌شود؟

مایکروویوهای دوو سنسور دمایی دارند چنانچه دمای مگنترون و دستگاه به قدری بالا رفته باشید و فن توانایی خنک کردن آن را نداشته باشد برای جلوگیری از آسیب به قطعات و حتی آتش سوزی ترموستات باز شده تا جریان برق به مدار اصلی نرسد.

این اتفاق زمانی می افتد که به شکل متوالی از مایکروفر استفاده میکنید. بهتر است پس از 5 دقیقه استفاده از حالت Microwave دستگاه 2 تا 3 دقیقه اجازه خنک شدن به آن را دهید.

چنانچه این اتفاق پشت سر تکرار شود با آنکه دستگاه مدت زیادی (کمتر از 20 دقیقه) را کار نکرده است احتمال خراب بودن سنسور دمایی وجود دارد.

اکنون میتوانید برای تعمیر ماکروفر دوو با 6 ماه گارانتی با مرکز ما تماس بگیرید.

چرا مایکروفر دوو گرم نمی‌کند؟

عوامل مختلفی در داغ کردن غذا توسط ماکروویو تاثیر گذار است که به مطالعه آن در بخش ذیل میپردازیم.

دیود: دیود قدرت خروجی برق متناوب A/C ترانس را به خروجی مستقیم D/C مبدل میسازد.
ولتاژ توسط ترانسفورماتور افزاینده به بیش از 5000 ولت افزایش میابد.
این ولتاژ افزایش یافته برای به کار افتادن مگنترون ارسال میشود.
پس چنانچه دیود ایراد داشته بشد، لامپ اشعه ولتاژ لازم را برای به راه افتادن ندارد.
پس در این حالت برای تعمیر ماکروفر دوو نیاز به تست دیود توسط تکنسین آموزش دیده دارید که مرکز تعمیر24 میتواند قطعه خراب را عیب یابی و در صورت نیاز با قطعه فابریک جایگزین و تعمیرات دستگاه را انجام دهد.

تعمیرات مایکروفر دوو در محل

در صورتی که ماکروفر دوو شما دچار هرنوع از خرابی باشد متخصصین ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. در بسیاری از مراکز تعمیرات مایکروفر را جهت تعمیر به کارگاه حمل میکنند که در حین حمل و نقل ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات دوو تمام تعمیرات از قبیل تعویض لیزر ماکروفر دوو ، تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر دوو ، تعویض خازن مایکروویو دوو ، تعویض برد الکترونیکی ماکروفر دوو ، تعویض المنت ماکروفر دوو ، تعویض میکروسوییچ درب مایکروویو دوو ، تعویض موتور سینی گردان مایکروفر دوو ، تعویض دیود ماکروفر دوو و سایر تعمیرات مرتبط با مایکروفر دوو در منزل مشتری انجام میگردد.

۰۲۱-۳۷۴۱۷
فرم درخواست سرویس

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیرات و نحوه انجام آن‌

ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
بعد از ثبت درخواست تعمیرات یخچال سامسونگ توسط شما ، کارشناسان ما در بازه کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه و سرویس یخچال سامسونگ را با شما هماهنگ مینماید و در سریعترین زمان ممکن با هماهنگی شما مراجعه مینماید.

تکنسین های ما با توجه به نیاز لوازم خانگی قطعات رو تعویض و یا تعمیر می‌کنند.

تمام خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده توسط کارشناسان ما دارای ۹۰ روز ضمانت میباشد.

هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد گردد این مرکز با توجه به ضمانت خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد کارشناس و بدون دریافت وجه این مشکل را به صورت کامل مرتفع نماید.

تمامی کارشناسان مرکز سامسونگ علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم خصوصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

کارشناسان ما قبل از مراجعه توضیحات خرابی دستگاه را از شما سوال نموده و قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورند؛ اما در صورت نبود قطعه همراه تکنسین امکان ارسال قطعات از شرکت با پیک وجود دارد.

تمام تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه نیست؛ در صورت خرابی برخی قطعات ممکن است فقط قطعه خراب جهت تعمیر به کارگاه حمل گردد.

شما میتوانید پس از اتمام تعمیرات هزینه را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان پرداخت نمایید.

داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات مرکز سامسونگ است؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.